Jestem psychologiem i psychoterapeutą integratywnym w trakcie szkolenia. Jestem członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Ukończyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej. Jestem specjalistą terapii i edukacji osób z autyzmem, specjalistą wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Wciąż rozwijam kompetencje zawodowe, zgłębiając aktualną wiedzę oraz biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej i grupowej. 
Dysponuję wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi w placówkach oświatowych i poradnictwie.  Posiadam także doświadczenie pracy w Szpitalu Psychiatrycznym. 
Jestem wieloletnim normalizatorem metod diagnostycznych PTP.
Pracuję z osobami doświadczającymi cierpienia, trudności, które zmniejszają radość życia i ograniczają rozwój. Specjalizuję się w pracy z osobami z depresyjnymi, w trakcie kryzysów egzystencjalnych oraz chcącymi poprawić jakość swojego życia emocjonalnego. Moje doświadczenie dotyczy także pracy z osobami tzw. młodymi dorosłymi oraz rodzinami osób z niepełnosprawnościami. 
Pracuję w oparciu o relację terapeutyczną. Jestem przekonana, że każdy z nas jest jedynym ekspertem od swojego życia, to znaczy jest zdolny rozpoznać kim jest oraz dokąd i w jaki sposób chce w życiu dotrzeć. 

.

W Centrum prowadzi diagnostykę dzieci, terapię dzieci oraz osób dorosłych, konsultacje z rodzicami. 

Kontakt ze specjalistą – klik