Pracownia Rysunku i Malarstwa w Centrum Formacji Rodziny, to miejsce, w którym każdy może rozwijać swoje artystyczne pasje, a wszystko to w miłej i twórczej atmosferze. W naszej przestrzeni każdy znajdzie coś dla siebie i może rozwijać swoje umiejętności w różnych dziedzinach sztuki.

W grupach, w których pracujemy, nie stosujemy ograniczeń wiekowych. W naszych wielopokoleniowych grupach dzielimy się doświadczeniem, uczymy się wzajemnego szacunku i wspieramy się dzieląc się uwagami i spostrzeżeniami. 

Najważniejszym celem, który pragniemy osiągnąć, to możliwość pogłębienia wiedzy z zakresu rysunku i malarstwa, wyrażenie swoich emocji poprzez twórczość plastyczną. W tym celu zapewniamy naszym uczestnikom wszystkie potrzebne materiały, uczymy różnorodnych technik pracy, pokazujemy podstawy wiedzy o sztuce, a przede wszystkim wskazujemy, że twórczość artystyczna rodzi kreatywność i radość.

 

 

Zajęcia odbywają się:

wtorki 16:30 – 18:00

środy 16:30 – 18:00

czwartki 16:30 – 18:00

Prowadzący Agnieszka Małek absolwentka Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych ukończonej na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego – dyplom z malarstwa. Od wielu lat prowadzi warsztaty i zajęcia plastyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadziła również pracownię plastyczną dla niepełnosprawnej młodzieży w Warsztatach Terapii Zajęciowej. Specjalizuje się w rysunku portretowym oraz w sztalugowym malarstwie olejnym. w CFR prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Kontakt: tel. 728996699