mgr Magdalena Howzan – Ptaszkowska, dietetyk kliniczny, licencjonowany pedagog rodzinny, specjalista terapii pedagogicznej.

Jestem absolwentką Akademii Dietetyki w Łodzi. Cały czas uczę się  i doskonalę uczestnicząc w kursach, warsztatach i konferencjach. W chwili obecnej kontynuuję specjalizację z dietetyki klinicznej. Członek: Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu, Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, Stowarzyszenia Pacjentów Bariatrycznych CHLO, Polskiego Towarzystwa Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita “J-elita”, Propagatorka i edukator zdrowego stylu życia, stale podnosząca swoje kwalifikacje zawodowe, doskonalące warsztat pracy.

W pracy zawodowej zajmuje się żywieniem klinicznym. Dietoterapeuta dorosłych i dzieci. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Pacjentów Bariatrycznych CHLO i specjalistami chirurgii bariatrycznej. Dietetyk w Poradni Leczenia Nadwagi i Otyłości w Przychodni Lubmed w Lubinie. Dietetyk i instruktor terapii zajęciowej w pracowni gospodarstwa domowego Warsztatów Terapii Zajęciowej “Słoneczko” w Lubinie.

 

 

Prowadzi skuteczną dietoterapię w:

– chorobach tarczycy i chorobach autoimmunologicznych,
– chorobach metabolicznych i cukrzycy,
– alergii i nietolerancji pokarmowej,
– chorobach przewodu pokarmowego,
– celiakii i zespole złego wchłaniania,
– chorobach onkologicznych,
– specyficznych potrzebach i zaburzeniach jedzenia u osób niepełnosprawnych i ze spectrum autyzmu.
– zaburzeniach odżywiania: kompulsywnego objadania się, bulimii, anoreksji,

Prowadzi liczne szkolenia, warsztaty i wykłady dotyczące żywienia osób dorosłych, niemowląt, dzieci i młodzieży.

 

Kontakt ze specjalistą – klik