W terapii z pacjentem wykorzystuje nowoczesne techniki terapeutyczne oraz zdobyte doświadczenie zawodowe, nabyte w placówkach służby zdrowia i fundacjach wspomagających osoby niepełnosprawne.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, poprzez specjalistyczne kursy zawodowe. W pracy dużą wagę przykłada do kontaktu z pacjentem, by wejść z nim w bliską przestrzeń, co znacznie ułatwia spojrzenie globalne na pacjenta i problem, z którym przychodzi.

Pracuje z pacjentami:

  • ortopedycznymi – po operacjach, urazach, kontuzjach lub z objawami związanym z przeciążeniem narządu ruchu;
  • cierpiącymi na zaburzenia skroniowo-żuchwowe;
  • Dziećmi z nieprawidłowym zgryzem, nieprawidłowym ukształtowaniem podniebienia, w trakcie leczenia ortodontycznego jak i po zakończonym leczeniu. 
  • Dorosłymi borykającymi się z dolegliwościami:

        – napięciowego bólu głowy, migreny, 

        – bruksizmem, 

        – ograniczeniem ruchomości otwarcia lub zamykania jamy ustnej, 

        – trzaskami stawowymi

        – porażenia nerwu trójdzielnego twarzy

Planuje i wykonuje terapię indywidualną pacjenta z wykorzystaniem:

  • terapii manualnej,
  • terapii tkanek miękkich,
  • terapii powięziowej
  • terapii PNF
  • terapii stawów skroniowo-żuchwowych

Stowarzyszenie “Imelda” powstało przy Kościele Parafialnym pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie. Do kościoła tego w 2016 r. sprowadzono relikwie błogosławionej dziewczynki z Bolonii – Imeldy Lambertini.

Cechowało ją wielkie serce pragnące coraz więcej miłości – marzyła o tym, aby jak najszybciej przyjąć Pierwszą Komunię, co w czasach, w których żyła (urodziła się około 1320 r.) było dla dzieci niemożliwe. Za sprawą cudu (zachęcamy do zapoznania się z tą ciekawą historią!) przyjęła Komunię i z zachwytu, i z miłości odeszła z tego świata.

My także mamy ogromne serca pragnące coraz więcej – chcemy dzielić się radością, pomocą, dobrem, miłością!

W logo naszego Stowarzyszenia widnieje mała ręka wznosząca się ku górze – sięga ona do Największej Miłości, a jednocześnie wyciąga się ku tym, którzy czekają na okruch dobra.

Stowarzyszenie skupia ludzi, którzy chcą wyciągnąć rękę do pomocy innym. Organizujemy warsztaty pomagające rodzinom w komunikacji, wzmacniamy więzy rodzinne poprzez działania skierowane do osób z różnych pokoleń, przygotowujemy imprezy dla dzieci, pamiętamy o seniorach, osobach chorych i samotnych.

Chcemy nieść dobro tam, gdzie sięgają nasze ręce.

FACEBOOK

strona www

Nasza misja: Ratunek w kryzysie rodziny, zawsze i dla każdego!

Jeżeli czujesz, że w twojej rodzinie, małżeństwie, związku czy w relacji z innymi zaczyna dziać się źle albo dzieje się dobrze i chcesz dowiedzieć się, jak utrzymać ten stan – skorzystaj z bezpłatnej i anonimowej pomocy w naszej Poradni! Oferujemy spotkania z kompetentnymi i życzliwymi specjalistami, którym możesz zaufać (m. in. terapeuta rodziny, terapeuta NEST, psychoterapeuta, terapeuta uzależnień i współuzależnień, doradcy rodzinni) – wystarczy zadzwonić i zarejestrować się!
Możesz także wziąć udział w organizowanych przez nas warsztatach i wykładach dla rodzin, małżeństw, rodziców i wielu innych.

Zapraszamy!

FACEBOOK

strona www

Działamy na rzecz wsparcia rodziny

Naszą misją jest wszechstronne wsparcie dzieci, młodzieży i rodzin z rejonu Zagłębia Miedziowego, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, życiowej lub wychowawczej.

strona www

Działamy opierając się o wartości chrześcijańskie. Nasz cel to stworzyć miejsce bezpieczne, gdzie bez pośpiechu spotka się człowiek z człowiekiem.

Stworzyć przestrzeń, w której w spokojnej i przyjaznej atmosferze będziemy wzajemnie się wspierać, rozwijać i uczyć od siebie nawzajem.

FACEBOOK

strona www